Настава биће реализована по првом моделу

Према одлуци Тима за прећење и координисање примене превентивних мера у раду школа, од понедељака 21.02.2022. године,  настава ће бити реализована по првом моделу – непосредно остваривање васпитно-образовног рада за све ученике 0д 1 до 8. разреда. Настава се организује тако да ученици долазе у школу сваког дана.

Ученици  1. и 2. разреда долазе у школу у прву смену од 8.00 часова, а ученици  3. и 4. разреда долазе у другу смену од 13.30 часова.

Имајући у виду тренутну епидемиолошку ситуацију и карактеристике омикрон соја САРС-ЦоВ-2, обавезно је ношење заштитних маски за све ученике, наставнике и трећа лица за све време боравка у школи, од момента уласка у школско двориште, па до момента напуштања школског дворишта.

Директор школе

Игор Војновић